Umowa o pracę - Au pair Professional USA 2018
ProworkPL EDU Stany Zjednoczone 24 stycznia 2018

Gap Year Au Pair  USA i Europa

Gap Year i pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 – 040 Warszawa
Tel.: + 48 22 323 63 35
e-mail: prowork@prowork.com.pl
www: www.prowork.com.pl
facebook: FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR
You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: Proowrk.aupair

Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandii i szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!
Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!
Większość ofert Au Pair – opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój  Au Pair Gap Year za granicą!

Dowiedz się co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą. Jeśli masz 18 – 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair. Śledź aktualności i relacje  Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl   FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR , You Tube: Prowork Au Pair agency Poland , instagram: prowork.aupair

Umowa o pracę - Au pair Professional USA 2018

Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pielęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków. Program Au Pair USA Professional to szkolenie angielskiego i praktyka zawodowa w USA w pracy z dziećmi. Posiadasz doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opiekączy pracąz dziećmi? ZostańAu Pair Professional i wyjedźna roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych.

Program Au Pair Professional w USA z Prowork skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania  profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Oglądaj Au pair life na żywo na naszych portalach społecznościowych:

Facebook: @Prowork.AUPAIR

Snapchat: Proworkaupair

Instargram: prowork.aupair

Oraz śledź nasz kanał na YouTube: Prowork Au pair Agency Poland

Obejrzyj filmik naszej byłej Au pair, która wyjaśni Ci jak zgłosić się do programu Au pair USA i przygotować wszystkie formalności:

• wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
  • prawo jazdy

bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru  możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce·         własny pokój i całodzienne wyżywienie·         kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD rocznie

• jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA