Umowa o pracę - Au pair Professional USA
ProworkPL EDU Nowy Jork, Stany Zjednoczone 24 stycznia 2018

Pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 18 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 – 040 Warszawa
Tel.: + 48 22 323 63 35

Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą.
Jeśli masz 18 – 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Agencja Prowork organizuje profesjonalne i bezpieczne wyjazdy Au Pair do USA, Anglii, Szwajcarii, Norwegii, Francji, Hiszpanii i innych krajów.
Pomagamy w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!
Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!
Większość ofert Au Pair – opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair za granicę!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair.
Śledź aktualności i blogi Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl i FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

 

Umowa o pracę - Au pair Professional USA

Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pielęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków. Program Au Pair USA Professional to szkolenie angielskiego i praktyka zawodowa w USA w pracy z dziećmi. Posiadasz doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opieką z dziećmi? Zostań Au Pair Professional i wyjedź na roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych.

Program Au Pair Professional w USA z Prowork skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizycznąlub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania  profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Długość pobytu w programu Au Pair Pro w USA

12 miesięczny kontrakt z rodziną amerykańską jako Au Pair Professional w USA z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1 skierowany do młodych osób z profesjonalnym wykształceniem i lub doświadczeniem związanym z opieką nad dziećmi, w tym dziećmi z dysfunkcjami i niepełnosprawnością fizyczną czy intelektualną. Program AU Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej nadzorowanym przez Departament Stanu w USA skierowanym do młodych osób na całym świecie.

Obowiązki Au Pair Pro w USA

 • pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)
 • zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie
 • nauka na kursach językowych bądź innych

Kursy językowe

Wszystkie osoby wyjeżdżające jako Au Pair i Au Pair Pro w USA mają obowiązek uczęszczania na kursy językowe. Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Polecamy wybranie kursów przygotowujących do zdania międzynarodowych egzaminów.

Jak zostać Au Pair Professional w USA 2017 z biurem Au Pair Prowork

Jeśli chcesz zostać Au Pair Professional w USA , zarejestruj się na stronie naszego biura au pair Prowork/Rejestracja lub skontaktuj się z konsultantką Prowork i sprawdź czy możesz zostać Au Pair Professional w USA:

email: rekrutacja@prowork.com.pl

skype: rekrutacja_prowork    facebook: facebook.com/Prowork.AUPAIR Indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych.Szczegółowe warunki uczestnictwa  w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork  w zakładce Au Pair USA.  Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź blogi Au Pair w USA  i aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Wymagania

 • wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
 • prawo jazdy

Oferujemy

 • bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru  możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce·         własny pokój i całodzienne wyżywienie·         kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 14 400 USD rocznie
 • jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe·
 •  ubezpieczenie zdrowotne
 • szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA
 • 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu
 • możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie
 • możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy. ·         pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna  oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie·
 • Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający  roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako Au Pair Professional w Stanach Zjednoczonych

Wymagane dokumenty

Aplikacja poprzez formularz na stronie www.prowork.com.pl