Inna forma zatrudnienia - Au Pair.Kierunek Stany! Roczny wyjazd Gap Year AU PAIR do Stanów Zjednoczonych! 300 zł promocja dla Studentów!
ProworkPL EDU Warszawa, Polska 24 stycznia 2018

Pobyty językowe u rodzin za granicą.
Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!
ul. Warecka 8/46
00 – 040 Warszawa
Tel.: + 48 22 323 63 35
www:
Jesteśmy na FB! FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Co to jest Au Pair? Jak wyjechać za granicę? Program Au Pair to nauka i praca za granicą.
Jeśli masz 18 – 29 lat, znasz angielki (lub inny język) i lubisz dzieci – zostań Au Pair!
Agencja Prowork organizuje profesjonalne i bezpieczne wyjazdy Au Pair do USA, Anglii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii i innych krajów.
Pomagamy w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!
Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!
Większość ofert Au Pair – opłacony przelot do rodziny! Skorzystaj z doświadczenia Prowork i zaplanuj swój wyjazd Au Pair za granicę!
Szczegółowe informacje znajdziesz na www.prowork.com.pl zarejestruj się i sprawdź czy możesz zostać Au Pair.
Śledź aktualności i blogi Au Pair z całego świata na www.prowork.com.pl i FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR

Roczny pobyt w Stanach Zjednoczonych i udział w oficjalnym programie wymiany kulturowej nadzorowanym przez Departament Stanu USA to świetny plan na podróże i szlifowanie angielskiego z native speakerami!

Teraz mamy Specjalną ofertę dla Studentów 2018. Prowork.  Zgłoś się do 15 lutego i skorzystaj ze zniżki STUDENCKIEJ 300 zł! Leć na rok do Stanów jako Au Pair!

Uczestnik Programu Au Pair USA ma zagwarantowane m.in bezpłatny przelot do/z USA, kieszonkowe 800 usd/miesięcznie i roczny kontrakt z rodziną amerykańską. Pełny opis na www.prowork.com.pl

1.  Sprawdź czy spełniasz wymogi Programu AU Pair USA ( wiek do 27 lat, komunikatywny angielski, prawo jazdy, doświadczenie i chęć do opieki nad dziećmi)

2.  Zarejestruj się wstępnie na www.prowork.com.pl  podaj kod „ kupon 300 zł STUDENCI”

3.   Zniżka 300 zł obowiązuje tylko dla studentów, którzy potwierdzą zgłoszenie do 15 lutego 2018!   Wyjazd w dowolnym terminie 2018

Au Pair USA 2018 z Prowork Au Pair. Twoje korzyści

1.Roczny pobyt językowy w USA i kontrakt z rodziną amerykańską

2. Bezpłatny przelot  do/z USA

3. 4 dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Yorku

4. kieszonkowe – otrzymujesz ponad 10 000 USD rocznie na własne dodatki (197 usd/tydz)

5. 500 USD – dopłata do kosztów nauki w USA ( kursy językowe lub inne kursy)

6. Bezpłatne ubezpieczenie na cały rok w USA w wersji rozszerzonej i polisa na 500 tys. USD ! Nie musisz nic dopłacać!

7. Opieka lokalnego koordynatora podczas pobytu w USA

8. Twój Koszt udziału w Programie AuPair USA 2018 z Prowork Au Pair to tylko

890 zł ( 1190 zł minus zniżka studencka 300zł).  Zniżka studencka ważna tylko do 15 lutego 2018!

Jak zgłosić się do Programu Au Pair USA i skorzystać ze zniżki 300 zł dla Studentów 2018 1. Sprawdź czy spełniasz wymogi Programu AU Pair USA ( wiek do 27 lat, komunikatywny angielski, prawo jazdy, doświadczenie i chęć do opieki nad dziećmi) 2. Zarejestruj się wstępnie na www.prowork.com.pl podaj kod „ kupon 300 zł STUDENCI” 3. Zniżka 300 zł obowiązuje tylko dla studentów, którzy potwierdzą zgłoszenie do 15 lutego 2018! Wyjazd w dowolnym terminie 2018 Prowork Au Pair USA. Ponad 19 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów językowych Program Au pair uSA i Europa Szczegółowe informacje o naszej firmie i Programie Au Pair USA na www.prowork.com.pl Social media: Kanał You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland https://youtu.be/KLgRsZpApN0 Instagram: Prowork.aupair Facebook: https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR/ Prowork Au Pair, biuro ul. Warecka 8/46, 00-040 WARSZAWA, czynne pon-pt. 9.00 -17.00