Inna forma zatrudnienia - Au Pair Gap Year USA 2019!
ProworkPL EDU 206 Fuller Rd, Port Crane, NY 13833, Stany Zjednoczone 22 listopada 2018

Gap Year Au Pair  USA i Europa Gap Year i pobyty językowe u rodzin za granicą. Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia! ul. Warecka 8/46 00 – 040 Warszawa Tel.: + 48 22 323 63 35 e-mail: prowork@prowork.com.pl www: www.prowork.com.pl facebook: FACEBOOK.com/Prowork.AUPAIR You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland Instagram: Proowrk.aupair

Inna forma zatrudnienia - Au Pair Gap Year USA 2019!

Rekrutacja Au Pair na sezon 2019 rozpoczęta!
Złóż już TERAZ aplikację z Prowork i leć na rok do Stanów!

Au Pair USA 2019 czyli roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair jużod ponad 19 lat!

Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich.

Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkółśrednich i studentów, którzy chcąpoznaćcodzienne życie w Ameryce, szkolićangielski i podróżować! We współpracy z amerykańskąorganizacjązapraszamy do udziału w rocznym Programie Au Pair w USA.

Twoje warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA

·       masz 18- 27 lat

·       znasz komunikatywnie angielski

·       masz doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)

·       jesteś osobą niezamężną, bezdzietną, niepalącą i niekaraną

·       masz prawo jazdy ( możesz rozpocząć przygotowanie aplikacji w trakcie kursu)

·       Au Pair nie jest pracą, w ramach wymiany kulturowej pomagasz rodzinie w opiece nad dziećmi i mieszkasz z nimi na zasadach członka rodziny, poznajesz codzienne życie w USA i szkolisz angielski na co dzień! Codzienne rozmowy z native speakerami to świetna okazja przełamania bariery językowej

Jako Au Pair w USA masz zagwarantowane

·       roczny kontrakt na pobyt Au Pair u rodziny amerykańskiej

·       3 dniowe szkolenie w Nowym Jorku / szkolenie odbywa się w centrum NJ na Manhattanie!

·       bezpłatny przelot z Polski do/z USA

·       wiza studencka J1

·       kieszonkowe 197 USD tygodniowo czyli dostajesz ponad 10 000 USD rocznie!

·       500 USD jednorazowe stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim

·       ubezpieczenie w cenie ( rozszerzone ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat z Prowork Aupair)

·       opieka organizacji amerykańskiej podczas Twojego pobytu w USA

·       możliwość przedłużenia Twojego pobytu Au Pair w USA o kolejne 6/9/12 mcy.

·       Twoje gwarantowane koszty udziału w Programie wynoszą tylko 1190 zł + koszt wizy amerykańskiej. Resztę kosztów w tym przeloty do USA pokrywa strona amerykańska.

CV: rekrutacja@prowork.com.pl