Umowa zlecenie - Asystent/Mł. Specjalista ds. Gwarancji Ubezpieczeniowych i Ubezpieczeń Majątkowych
Profika Broker Sp. z o.o. Pańska 73, Warszawa, Polska 29 maja 2018

Lubimy myśleć o sobie jako o spółce brokerskiej innej niż wszystkie. Innej, bo jesteśmy bardzo przywiązani do naszych wartości. Innej, bo zawsze staramy się stać po stronie naszego Klienta i bezkompromisowo reprezentować jego interesy. Innej, bo zawsze myślimy o współpracy z Klientem kategoriami lat, a nie kolejnej transakcji. Jesteśmy dumni z naszej inności na tle rynku i uważamy ją za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasza inność wprost przekłada się na konkretne oszczędności naszych Klientów i ich zadowolenie.Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy rynkowym potentatem o globalnej skali działania, dzięki czemu każdą transakcję i każdego Klienta możemy traktować indywidualnie. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy Klient ma bezpośredni kontakt nie tylko ze swoim opiekunem, ale także z zarządzającymi biznesem naszej Spółki. Prosto, przejrzyście, uczciwie … inaczej.

*** Do naszego zespołu poszukujemy osoby zaangażowanej, z zapałem do nauki, która chce się rozwijać, aby w ciągu roku stać się samodzielnym specjalistą***

Zadania
• kompletowanie dokumentacji do limitów gwarancyjnych i negocjowanie warunków umów generalnych o udzielanie gwarancji ubezpieczeniowych przy wsparciu Brokera
• opracowywanie programów ubezpieczenia we współpracy z Brokerem,
• przygotowywanie zapytań ofertowych i negocjacje z ubezpieczycielami,
• pomoc przy opracowywaniu porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla Klientów,
• utrzymywanie i nawiązywanie relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
• utrzymywanie bieżących relacji z Towarzystwami Ubezpieczeń

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (ostatni rok, min. dostępność 4 dni w tygodniu)
• wiedzy z zakresu podstaw analizy finansowej lub podstaw rachunkowości
• doświadczenia w branży ubezpieczeniowej (mile widziane)
• bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,
• otwartości i inicjatywy w działaniu
• dobrej organizacja pracy, umiejętności pracy w zespole oraz sprawnej i terminowej realizacji powierzonych zadań,
• dokładności w pracy, odpowiedzialności i rzetelności,
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Wynagrodzenie 3200 – 3500 brutto
• Wsparcie przyjaznego zespołu oraz przełożonego
• Świetną atmosferę pracy w sprzyjającej kulturze organizacyjnej opartej na uczciwości, rzetelności i profesjonalizmie
• Szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
• Opiekę medyczną
• Wyjazdy integracyjne

Jeżeli chcecie dołączyć do zespołu, który lubi swoją pracę, zapraszamy do kontaktu.

Wymagane dokumenty

cv