Umowa o pracę - Asystentka/Asystent ds. Wsparcia Zespołu Operacji
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 23 lutego 2018

Dla naszego Klienta – światowego lidera na rynku usług biznesowych, w szczególności kadrowo-płacowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentki/Asystenta ds. Wsparcia Zespołu Operacji

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na tym stanowisku:

  • Wsparcie działu Operacji w codziennych zadaniach i projektach
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji
  • Tworzenie materiałów informacyjnych w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy
  • Ścisła współpraca z Zespołem Operacji i pracownikami innych działów
  • Wykonywanie tłumaczeń na język angielski

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację w pracy – warunek konieczny
  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint)
  • Doświadczenie w pracy w dziale administracji lub na stanowisku asystenckim
  • Wyższe wykształcenie
  • Dobra organizacja własnej pracy, wielozadaniowość
  • Wysoka komunikatywność
  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów, sumienność, odpowiedzialność
  • Nastawienie na pracę indywidualną oraz zespołową

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy eksperckiej
  • Pracę w stabilnym zespole i uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Dodatkowe benefity m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, świeże owoce w biurze

CV + jednoslajdowa prezentacja w której zaprezentujesz siebie jako kandydata