Staż/praktyki - Asystent/ka Zarządu
BW PRO Sp. z o.o. Warszawa Centralna, Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska 14 czerwca 2017

IDEAS ON to szybko rozwijający się software house. Dokładamy wszelkich starań, dostarczając najnowocześniejszą technologię w języku C # / .NET dla branży finansowej, firm startowych FinTech i outsourcingu procesów biznesowych. Jesteśmy 14-osobową firmą, która zapewnia możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

  swoje doświadczenie z zakresu administracji, rekrutacji i wsparcia pracy członków Zarządu.

Zakres obowiązków:

– pomoc w organizacji kampanii mailowej związanej z udziałem w krajowych i międzynarodowych konferencjach branżowych

 generacja leadów na konferencje i procesy rekrutacyjne

– zarządzanie pocztą mailową członków zarządu (korespondencja mailowa z organizatorami, prelegentami i uczestnikami konferencji)

– zarządzanie kalendarzem członków zarządu i umawianie spotkań

– wsparcie dla działu kadr i płac

Wymagania

 dyspozycyjność

– język angielski na poziomie min. B1

– komunikatywność i pozytywne nastawienie

Oferujemy

– ciekawe projekty, wsparcie doświadczonego zespołu

– możliwość wykorzystania języka angielskiego w codziennej pracy

– przyjemną atmosferę i elastyczne warunki pracy (możliwość pracy zdalnej)

– biuro w centrum miasta

– profesjonalne narzędzia do pracy

– możliwość nawiązania stałej współpracy

Wymagane dokumenty

CV