Umowa zlecenie - ASYSTENT/KA W DZIALE USŁUG KSIĘGOWYCH
Mazars Polska Sp.z o.o. Warszawa, Polska 4 października 2018

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną organizacją specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradztwa biznesowego. Na dzień 1 stycznia 2018 roku Mazars działa w 86 krajach, które tworzą zintegrowaną sieć biur. Mazars korzysta  z fachowej wiedzy 20 000 specjalistów i 980 partnerów w 300 biurach na świecie. Doradzamy przedsiębiorstwom – dużym spółkom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, inwestorom prywatnym – i instytucjom publicznym na każdym etapie ich rozwoju. Spółka Mazars w Polsce jest obecna od 1992 roku i prowadzi działalność w Warszawie oraz w Krakowie, zatrudniając łącznie ponad 220 specjalistów.

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów Finansów i Rachunkowości lub osób zainteresowanych rozwojem kariery w księgowości. Oferujemy możliwość pracy zarówno na umowę zlecenie jak i umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • przygotowywanie dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomość j. angielskiego (znajomość j. niemieckiego lub j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • dyspozycyjności w ramach pełnego etatu
  • samodzielności, komunikatywności, rzetelności oraz zaangażowania
  • znajomości programu Excel
  • znajomości programów księgowych będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane będzie doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • pracę w najlepszej firmie doradczej w Polsce wg rankingu “Book of Lists 2018/2019”
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • poszerzony pakiet ubezpieczenia Enel-Med
  • ubezpieczenie na życie
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bogatą ofertę aktywności sportowej w ramach karty Multisport
  • świetną atmosferę w zespole
  • możliwość uczestnictwa w licznych inicjatywach sportowych

Wymagane dokumenty

CV