Umowa o pracę - ASYSTENT/KA W DZIALE USŁUG KADROWO-PŁACOWYCH
Mazars Polska Sp.z o.o. Warszawa, Polska 4 października 2018

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną organizacją specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradztwa biznesowego. Na dzień 1 stycznia 2018 roku Mazars działa w 86 krajach, które tworzą zintegrowaną sieć biur. Mazars korzysta  z fachowej wiedzy 20 000 specjalistów i 980 partnerów w 300 biurach na świecie. Doradzamy przedsiębiorstwom – dużym spółkom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, inwestorom prywatnym – i instytucjom publicznym na każdym etapie ich rozwoju. Spółka Mazars w Polsce jest obecna od 1992 roku i prowadzi działalność w Warszawie oraz w Krakowie, zatrudniając łącznie ponad 220 specjalistów.

Oferta jest kierowana do studentów i absolwentów lub osób zainteresowanych rozwojem kariery w kadrach i płacach. Oferujemy możliwość pracy w ramach umowy o pracę lub zlecenie – do wyboru.

Umowa o pracę - ASYSTENT/KA W DZIALE USŁUG KADROWO-PŁACOWYCH
  • wprowadzanie do systemu płacowego zwolnień lekarskich, godzin nadliczbowych, urlopów, nowych pracowników
  • archiwizacja dokumentów
  • przygotowywanie protokołów przekazania dokumentów dla odchodzących klientów