Umowa zlecenie - Asystent/ka w Dziale Operacji i Produktu
TALLY WEiJL Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Polska 16 kwietnia 2019

TALLY WEiJL to marka modowa dla  pewnych siebie kobiet. Ta założona od podstaw w 1984r. rodzinna firma z małego szwajcarskiego garażu stała się prężnie działającym biznesem z siedzibą w Bazylei. Z ponad 800 sklepami w 40 krajach, TALLY WEiJL jest jednym z głównych graczy na dzisiejszym międzynarodowym rynku mody

Kluczowe zadania:

• Praca administracyjna związana z przygotowywaniem raportów dotyczących rezultatów sprzedaży

• Przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji/raportów do działu sprzedaży/vm (visual merchandising)

• Ścisła współpraca z Działem Operacji w centrali w Szwajcarii

• Dbanie o poprawność dokumentacji produktowej

• Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Działu Operacji

• Wsparcie w realizacji innych projektów wewnętrznych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

• Zdolność interpretacji i wyciągania wniosków z danych liczbowych

• Komunikatywność, dokładność i rzetelność

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point)

Oferujemy

• Elastyczny czas pracy

• Zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie modowej

• Praca w biurze w samym centrum Warszawy

• Owocowe poniedziałki, zniżki pracownicze aż do 50 %

Wymagane dokumenty

CV