Umowa zlecenie - Asystent/ka w dziale Brand Assurance
ELC EUROPE plac Trzech Krzyży, Warszawa, Polska 9 października 2018

Witamy w świecie rozrywki ELC EUROPE, wiodącego agenta licencyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej i Wspólnocie Niepodległych Państw. ELC EUROPE cieszy się niezrównaną reputacją w branży licencyjnej. Buduje swoją renomę stale rozwijając portfolio najbardziej znanych na świecie marek – od kultowych filmów po bohaterów kreskówek. Zapraszamy www.elcbrands.com po więcej informacji.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z BA Managerem i BA Team (Polsce oraz za granicą) w zakresie procesów akceptacji nowych produktów licencyjnych (od fazy konceptu do etapu finalnego) zgodnie z wytycznymi licencjodawców
  • Współpraca z licencjodawcami i licencjobiorcami (w Polsce oraz za granicą) w zakresie procesów akceptacji nowych produktów licencyjnych oraz koordynacja procesów projektowych z tym związanych
  • Udzielanie niezbędnych informacji licencjobiorcom w zakresie obsługi i funkcjonowania systemów graficznych i akceptacyjnych licencjodawców
  • Przygotowywanie prezentacji produktowych dla działu sprzedaży i marketingu
  • Udział w wewnętrznych spotkaniach firmowych oraz potencjalnie w zewnętrznych spotkaniach z Klientami

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi PC
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz indywidualnie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wywiązywania się z ustalonych terminów
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków oraz etyka pracy
  • Wyczucie kolorystyczne oraz orientacja na szczegół
  • Znajomość rynku licencyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane osoby ze statusem studenta

Oferujemy

  • Umowa zlecenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę w zespole osób otwartych na pomoc

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny