Umowa zlecenie - Asystent/ka w Biurze da. Szkoleń i Rozwoju Pracowników
Deutsche Bank Polska S.A. Warszawa, Polska 27 lipca 2017

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowią o unikalności produktów i usług oferowanych przez Deutsche Bank Polska.

Umowa zlecenie - Asystent/ka w Biurze da. Szkoleń i Rozwoju Pracowników

Pracując na stanowisku Asystenta będziesz odpowiedzialna/y za wsparcie 4-osobowego zespołu Biura ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników w zakresie:

• zgłaszania pracowników na szkolenia zewnętrzne;
  • organizowania szkoleń grupowych;
  • przygotowywania analiz i raportów – w tym rozliczania kosztów szkoleń oraz ich rejestrowania w bazach danych, a także analizowania wyników ankiet poszkoleniowych;
  • wsparcia zespołu w innych zadaniach z obszaru HR.

• Status studenta
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (przede wszystkim program MS Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie tematyką HR