Umowa o pracę - Asystent/ka rachunkowy/a
Inwenta Sp. z o. o. Pruszków, Polska 14 września 2017

Biuro rachunkowe z okolicy Pruszkowa szuka asystenta/asystentki.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc w rozliczaniu kluczowych klientów biura.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie zespołu w bieżących  sprawach rachunkowych
  • wprowadzania dokumentów do systemu obiegu dokumentów
  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • bezpośredni kontakt z klientami zewnętrznymi
  • przygotowywanie faktur
  • przygotowywanie raportów, zestawień i wsparcie w zamknięciu miesiąca
  • pomoc w pracach biurowych

Wymagania

  • student/ka (studiów zaocznych/ostatnich lat) – preferowane kierunki z obszaru rachunkowości
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu oraz urządzeń biurowych

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości i zdobycie praktycznej wiedzy
  • przeszkolenie w zakresie obsługi programów księgowych i płacowych
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów

Wymagane dokumenty

CV