Umowa o pracę - Asystentka Magazynu Sklepu Internetowego
TFG Przyszłości 21, Łazy, Polska 24 lipca 2017

Polska firma działająca na rynku odzieżowym, właściciel BUTIK I Like! oraz Butik Your New Style skupiających: Forever Pink, For Fitness, Rue Paris i Butik Accessories – marki tworzone z pasją i myślą o kobietach, które poszukują swej kobiecości, elegancji i są młode duchem,

obecnie poszukuje PAŃ DO PRACY W MAGAZYNIE w miejscowości
ŁAZY (kod 05-552) ul. Przyszłości 21, Okolice Janek, Lesznowoli, Tarczyna

Obowiązki:
• przygotowywanie zamówionych towarów do wysyłki
• przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru
• uzupełnianie i sortowanie odzieży
• przyczepianie przywieszek do odzieży

Wymagania

Szukamy osoby:

• z dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki
• punktualnej i odpowiedzialnej
• komunikatywnej
• samodzielnej
• dyspozycyjnej

Oferujemy

• pracę w miłym i młodym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia
• umowę o pracę
• zniżki dla pracowników

Wymagane dokumenty

CV