Umowa o pracę - Asystent/ka Kierownika Projektu
Hamon Polska Sp. z o.o. Królowej Marysieńki 90, Warszawa, Polska 6 kwietnia 2018

HAMON POLSKA Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem będącym filią HAMON Group, światowego koncernu specjalizującego się w projektowaniu i budowie nowoczesnych i wysokowydajnych systemów schładzania cieczy. Firma została założona w 1998 roku, obecnie siedzibą firmy jest WARSZAWA.

Podstawowym przedmiotem działalności Hamon w Polsce jest budowa pod klucz  i serwisowanie  obiektów przemysłowych takich jak chłodnie kominowe i chłodnie wentylatorowe.

Obecnie Firma poszukuje Asystenta Kierownika Projektu (kobieta/mężczyzna) do naszego biura mieszczącego się przy ul. Królowej Marysieńki 90 w Warszawie.

 Osoba zatrudniona na tym Stanowisku  będzie współpracowała z  Kierownikiem Projektu przy realizacji projektów związanych z budową nowych obiektów przemysłowych typu chłodnie kominowe/wentylatorowe m.in. budowie chłodni kominowej nowego bloku 450 MW w Elektrowni Turów.

 W związku z powyższym Kandydat na to Stanowisko  powinien  posiadać wykształcenie techniczne oraz następujące kwalifikacje:

Zakres obowiązków

  • Kontakty z zamawiającymi, podwykonawcami i dostawcami materiałów sprzętu i usług
  • Opracowanie zapytań ofertowych w porozumieniu z Kierownikiem Projektu
  • Tworzenie/zarządzanie/aktualizacja/archiwizacja plików z zamówieniami
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją jakościową/powykonawczą; listy rysunków, instrukcje obsługi itp.
  • Tłumaczenie pism od kontrahentów, korespondencja mailowa i dokumentacja techniczna w języku angielskim
  • Tworzenie standardowej korespondencji oraz raportów ze spotkań z klientami pod nadzorem Kierownika Projektu
  • Zastępowanie Kierownika Projektu w trakcie jego podróży służbowych lub urlopów

Wymagania

Wiedza/umiejętności:

  • Dyplom ukończenia studiów inżynierskich o specjalności budowlanej lub kierunek pokrewny (ewentualnie ostatni rok studiów)
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z budową obiektów dla przemysłu energetycznego
  • Dobra znajomość komputera MS/Office (Excel, Word, Outlook itp.)
  • Umiejętności handlowe związane z tworzeniem umów dotyczących budowy obiektów przemysłowych

Kompetencje osobiste:

  • Rzetelność, systematyczność i samodzielność
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Odpowiedzialność i umiejętność samoorganizacji
  • Umiejętność określania priorytetów i terminowość
  • Dyskrecja w traktowaniu informacji poufnych
  •  Komunikatywność

Oferujemy

Miejsce pracy

Hamon Polska Sp. z o.o.

ul. Królowej Marysieńki 90

Warszawa

Tel. 22 310 12 40

e-mail: info@hamon-polska.pl, info.hpo@hamon.com

Wynagrodzenie  – do negocjacji

Wymagane dokumenty

CV w wersji angielskiej