Umowa o pracę - Asystent/ka działu sprzedaży
Saria Polska Sp. z o.o. Zawodzie 18, Warszawa, Polska 10 lipca 2019

Grupa SARIA prowadzi działalność w różnych sektorach na całym świecie. Nasze Spółki wytwarzają wysokiej jakości półprodukty, które wykorzystywane są w produkcji  środków  spożywczych,  karm dla zwierząt, rolnictwie oraz w przemyśle.

Zadania:

  • komunikacja z klientami krajowymi zagranicznymi, ustalanie szczegółowych warunków realizacji kontraktów
  • przygotowywanie umów sprzedażowych i korespondencji handlowej oraz fakturowanie
  • przygotowanie dokumentacji związanej z wysyłkami eksportowymi poza Unię Europejską
  • przygotowywanie zestawień, analiz i raportów;
  • ścisła współpraca z działem jakości, produkcji i logistyki oraz innymi oddziałami Saria w Europie i na świecie

Wymagania

Oczekiwania:

  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • biegła znajomość obsługi komputera  (pakiet MS Office);
  • doskonała organizacji pracy, dokładność, skrupulatność i systematyczność
  • wykształcenie wyższe;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność;
  • wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania;
  • otwartość na zmiany, gotowość do podróżowania.
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • duże perspektywy rozwoju zawodowego;
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy;
  • przyjazne, swobodne, ale i dynamiczne środowisko;
  • pracę pełną wyzwań i satysfakcji z osiąganych rezultatów.

Wymagane dokumenty

CV