Umowa zlecenie - Asystent/ka Działu Logistyki Logistics Assistant
FUJIFILM EUROPE GMBH Aleje Jerozolimskie 178, Warszawa, Polska 4 kwietnia 2017

FUJIFILM jest przedstawicielem światowego koncernu FUJIFILM Holdings Corporation – lidera w dziedzinie opracowań i produkcji rozwiązań dotyczących obrazowania w fotografii, medycynie, kinematografii i poligrafii.

Główne zadania:

Udział w planowaniu zakupów od dostawców z grupy FUJIFILM

• Bezpośredni kontakt z dostawcami i klientami

• Współpraca z zewnętrznym magazynem i firmami spedycyjnymi w zakresie dostaw i dokumentacji

handlowej,

• Kontrola stanu zapasów i analiza rotacji produktów w przydzielonej grupie asortymentowej,

• Obsługa reklamacji dostaw

Wymagania

Oczekiwania:

• Zainteresowania tematyką zakupów/ logistyki oraz chęć rozwoju zawodowego w tym obszarze

• Wykształcenie średnie lub w trakcie I, II lub III roku studiów – preferowane kierunki związane z

handlem zagranicznym, logistyką lub ekonomią

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

• Doskonała organizacja czasu pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• Zdolność analitycznego myślenia

• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności w zakresie programu MS Excel

Oferujemy

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania godzin pracy do grafiku studiów)

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji

• Szkolenia

• Naukę języka angielskiego

• Wsparcie merytoryczne

• Stabilną pracę w przyjaznym zespole wśród ambitnych i zaangażowanych ludzi z pasją

Umowa zlecenie 23 zł brutto za godzinę.

Wymagane dokumenty

CV