Umowa o pracę - Asystent/ka Działu Finansów Rynkowych
Mars Polska Warszawa, Polska 2 marca 2018

Finanse Rynkowe są jednym z kluczowych działów odpowiadających za dostarczenie parametrów finansowych firmy. Zajmujemy się dbaniem o zyskowny wzrost całego biznesu, ale także przykładamy szczególną uwagę do naszych dobrze znanych marek, takich jak SNICKERS, TWIX czy M&Ms. Z jednej strony dział odpowiada za przygotowanie rekomendacji biznesowych w obrębie sprzedaży i marketingu, a z drugiej sprawuje kontrolę nad kluczowymi budżetami, a także zapewnia, że środki finansowe wydawane są w jak najbardziej efektywny sposób.

Cel stanowiska:

  • Jako Asystent/ka Działu Finansów Rynkowych będziesz wspierać Dział Finansów w priorytetowym projekcie tworzenia nowego segmentu biznesowego w ramach Mars Inc.

Główne zadania:

•  Wspieranie Managera Finansów Rynkowych w przygotowaniu i realizacji kluczowego dla organizacji projektu tworzenia nowego segmentu poprzez:

•  Realizację samodzielnych projektów z obszaru finansów oraz bycie liderem w wybranych obszarach projektów

•  Współpracę z różnymi działami w obrębie organizacji Mars w celu opracowania najlepszych możliwych rozwiązań i procesów

•  Wspieranie zespołu Finansów Rynkowych w wykonywaniu działań operacyjnych, np. ocena działań i promocji, pomoc przy raportowaniu, zamknięcie okresu rozliczeniowego, wycena produktów

Wymagania

•  Ukończenie min. III roku studiów na kierunku finansowym lub pokrewnym

•  Zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)

•  Dostępność w wymiarze 4/5 etatu (zadaniowy czas pracy)

•  Dodatkowa, aktywna działalność w kołach i organizacjach naukowych lub studenckich

•  Silne umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę

•  Nastawienie na wynik, umiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów

•  Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

•  Znajomość SAP lub innego system ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

•  Możliwość realizacji priorytetowych i bardzo ciekawych projektów z obszaru finansów w rozwojowym dla organizacji czasie tworzenia nowego segmentu

•  Silny rozwój osobisty poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów i współtworzenia nowych rozwiązań

•  Umowę na czas określony – do końca grudnia 2018 r.

•  Atrakcyjną ofertę finansową

•  Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa i inne)

Aplikuj na www.marskariera.pl do 09.03.2018 r.

Wymagane dokumenty

CV