Umowa o pracę - asystentka działu eksportu
Handlopak Konary, Polska 16 lipca 2018

Handlopak – eksport-import owoców i warzyw

Jeżeli znasz bardzo dobrze j. angielski, chcesz go używać w codziennej pracy, jesteś komunikatywna i kreatywna, nawet jeżeli nie masz doświadczenia, ale szukasz możliwości rozwoju i ciekawej pracy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zadania:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta zagranicznego,
  • przygotowywanie ofert handlowych i koordynacja procesu realizacji zamówień,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi,
  • doradztwo oraz udzielanie informacji na temat produktów,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (mila widziana znajomość drugiego języka obcego),
  • kreatywność,
  • zaangażowanie w pełnione obowiązki, dokładność,
  • samodzielność i dobra organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole, sympatycznej atmosferze w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwijania własnych pomysłów, własnego rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów

Wymagane dokumenty

CV