Umowa o pracę - Asystent/ka ds. Transportu Międzynarodowego
DSV International Shared Services Sp. z o.o. Warszawa, Polska 11 grudnia 2020

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży
TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.

Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki:
DSV ISS | DSV Road | DSV Air & Sea |
DSV Solutions

DSV International Shared Services (DSV ISS) z siedzibą w Warszawie dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 1000 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów eksportowych, importowych i tranzytowych dla krajów europejskich.
  • Zbieranie i weryfikacja niezbędnych informacji celnych i podatkowych.
  • Kontrola procesu obiegu i archiwizacji dokumentów.
  • Bliska współpraca z pracownikami DSV w innych krajach.

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś studentem zaocznym/absolwentem kierunku studiów z obszaru TSL lub interesujesz się tą tematyką,
  • szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
  • lubisz pracę z danymi,
  • cechuje Cię skrupulatność i dbałość o szczegóły,
  • powtarzalny charakter pracy to dla Ciebie idealny sposób na doskonalenie swoich umiejętności.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Buddy
  • Work-life Harmony
  • Nowoczesne eko-biuro
  • Ergonomiczne biuro
  • Skandynawska kultura pracy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Kultura feedbacku
  • Program przejść wewnętrznych
  • Prezenty świąteczne
  • Grupy sportowe
  • Parking rowerowy
  • Stacje do ładowania pojazdów elektrycznych

Wymagane dokumenty

CV