Umowa o pracę - Asystent/ka ds. rozliczeń w dziale księgowości
eFaktor S.A. Adama Branickiego 15, Warszawa, Polska 14 listopada 2018

eFaktor S.A. jest spółką faktoringową, zapewniającą finansowanie małym i średnim przedsiębiorstwom, alternatywne dla produktów bankowych, takich jak kredyt, pożyczka, czy faktoring bankowy. Naszą przewagą jest duża elastyczność w konstrukcji finansowania, maksymalnie uproszczony sposób naliczania prowizji oraz profesjonalne wsparcie w przypadku zakłóceń w przepływach pieniężnych.

Zadania i obowiązki:

  • przygotowywanie do wypłaty wniosków faktoringowych
  • rozliczanie należności i zobowiązań z tytułu faktoringu
  • wystawianie faktur
  • uzgadnianie sald należności i zobowiązań faktoringowych
  • księgowanie wniosków faktoringowych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • obsługa programów działających w firmie
  • inne prace księgowe

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w księgowości i/lub wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów)
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w miłej atmosferze

Wymagane dokumenty

CV