Umowa o pracę - Specjalista/ka ds. marketingu – rozwój nowego produktu
Z Partner Sp. z o. o. sp. k. Piłsudskiego 48, Marki, Polska 17 października 2018

Jesteśmy dostawcą rozwiązań informatycznych w chmurze. Dystrybutorem produktów Zoho, oprogramowania dla firm dostępnego za pomocą strony WWW.  W skład oferowanego przez nas narzędzia wchodzi ponad 40 produktów dla działów Sprzedaży i marketingu ( m.in. CRM, Campaigns, SalesInbox), Finansów ( Books, Invoice, Subscriptions), IT ( Projects, Mail, Bugtracker) i HR ( Rekrutacja, Kadry).

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnej, ambitnej osoby, która chciałby postawić pierwsze kroku w marketingu. Oferujemy pracę przy tworzeniu wizji oraz wdrożeniu nowego produktu skierowanego do klientów z segmentu B2B. Zapraszamy jeśli, jesteś otwarta/y na nowe zadania, chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje w marketingu.

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie i administrowanie stroną www
  • Pisanie tekstów marketingowych i przygotowywanie materiałów i treści online
  • Budowanie i realizacja strategii dla rozwoju sprzedaży produktu
  • Dokonywanie ustawień systemowych produktu
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Marketing produktu

Wymagania

  • „Lekkie pióro”, umiejętność redagowania tekstów
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym (w mowie i w piśmie
  • Wykształcenie  wyższe lub w trakcie studiów na kierunkach: marketing i zarządzanie, finanse, ekonomia, informatyka lub pokrewnych,
  • Zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i kreatywność
  • Dodatkowy atut – znajomość programów graficznych

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w marketingu w branży IT
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Przyjazną atmosferą, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie ze strony zespołu
  • Pakiet fitness
  • Praca zdalna – 1 dzień na kwartał

Wymagane dokumenty

CV