Staż/praktyki - Asystentka ds. Marketingu – praktyki
ValueAdd Sp. z o.o. Nakielska 3, Warszawa, Polska 26 maja 2017

Co cię czeka na początku:

  • Przez pierwsze kilka tygodni dostaniesz zadania z wielu dziedzin marketingu
  • Sprawdzisz, w których zadaniach czujesz się najlepiej
  • Dostaniesz feedback, które rzeczy idą Ci najlepiej i nad czym musisz jeszcze pracować

    Zadania w jakich będziesz brać udział:

  • Aktywny udział w tworzeniu Video Marketingu ( tworzenie scenariuszy, skryptów, montaż itd. )
  • Pisanie artykułów na bloga firmowego
  • Mierzenie wyników kampani marketingowych
  • InDesign – Updatowanie materiałów marketingowych
  • Zmiany na stronie WWW – obsługa CMS’a
  • Photoshop
  • Sesje zdjęciowe
  • Employer branding, eventy wewnętrzne i prezentacja w social media

Wymagania

  • zainteresowania związane z marketingiem,
  • kreatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznym środowisku branży IT,
  • możliwość realizowania swoich pomysłów,
  • elastyczny czas pracy,
  • niekorporacyjną atmosferę oraz komfortowe warunki,
  • rozwój umiejętności poprzez system szkoleń wewnętrznych,
  • młody zespół z ludźmi pełnymi pasji i optymizmu.

Wymagane dokumenty

CV