Umowa o pracę - Asystent/ka ds. Finansów, Kadr, Płac i Administracji
Margo Aleje Jerozolimskie 56C, Warszawa, Polska 14 maja 2018

Stworzona w 2005 roku we Francji, firma Margo jest wiodącą firmą konsultingową świadczącą usługi IT. W naszych oddziałach w Paryżu, w Londynie i w Warszawie zatrudniamy już ponad 300 osób, a w rankingach zajmujemy pozycje nr 1 pod kątem jakości świadczonych usług. Pomagamy naszym Klientom tworzyć wysoce wydajne systemy informatyczne, wspieramy ich w audytach aplikacji, migracjach, integracjach i refaktoringu, ułatwiamy zarządzanie danymi a także wdrażamy do Działów IT zwinne metody organizacji pracy.

Wciąż zachowaliśmy “startupowego” ducha, zatem nasza praca oparta jest na partnerstwie i zaufaniu. W ludziach widzimy ogromny potencjał, dlatego pracownikom powierzamy dużą odpowiedzialność, dając im w zamian sporą swobodę działania i inwestując w ich rozwój. U nas każdy może mieć wpływ na kształt firmy i kierunek jej rozwoju. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć tak przyjazne i stymulujące środowisko pracy i wspólnie kształtować przyszłość świata IT.

Umowa o pracę - Asystent/ka ds. Finansów, Kadr, Płac i Administracji

Kontekst:

Jako Asystent/ka dołączysz do dynamicznie rozwijającego się, istniejącego od 2014 roku, polskiego oddziału znanej francuskiej firmy konsultingowej, świadczącej usługi IT.

W naszym zespole uśmiechniętych i pełnych entuzjazmu ludzi, będziesz pracować w przyjaznej atmosferze i w środowisku, w którym panuje kultura partnerstwa, a każdy może mieć wpływ na rozwój firmy.

Jako członek zespołu będziesz odpowiedzialny/a za:

• Pomoc w zadaniach z obszaru finansów oraz księgowości (zakres zadań w tym obszarze będzie systematycznie zwiększany)
  • Weryfikowanie faktur od podwykonawców
  • Przygotowywanie i weryfikowanie umów
  • Pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń i zarządzaniu dokumentami kadrowymi
  • Kontakty z dostawcami
  • Administrowanie biurem oraz wewnętrznym systemem czasu pracy

Stanowisko jest dla Ciebie idealne, jeżeli:

• Posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś studentem ostatnich lat studiów na kierunkach związanych z finansami lub rachunkowością
  • Jesteś zainteresowany/a pracą w obszarze kadr, płac, finansów i rachunkowości i/lub masz już pierwsze doświadczenia zawodowe w podobnych obszarach
  • Jesteś sumienny/a, dokładny/a i dobrze zorganizowany/a
  • Chętnie i łatwo się uczysz