Umowa o pracę - Asystent/ka ds. administracji – niepełny etat
Adecco Poland Śródmieście, Warszawa, Polska 2 kwietnia 2019

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne działu medycznego w bieżących obowiązkach
  • Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • Wprowadzanie danych do systemu, bieżące aktualizowanie danych
  • Przygotowywanie dokumentów dla Klientów, segregacja, archiwizowanie
  • Obsługa procesu reklamacyjnego – rejestrowanie w systemie

Wymagania

  •      Doświadczenie w pracy administracyjnej
  •      Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  •      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- poziom min. B2
  •      Komunikatywność, dokładność, skrupulatność
  •      Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na 1/2 lub 3/4 etatu (od poniedziałku do piątku) – elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • Lokalizacja: Śródmieście

Wymagane dokumenty

CV