Umowa o pracę - Asystent/ka ds. administracji
Adecco Poland Centrum, Warszawa, Polska 22 listopada 2018

Aktualnie dla naszego klienta, największej międzynarodowej  firmy kosmetycznej działającej na rynku polskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracji

Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat na kierunku inżynieria produkcji, logistyka, ekonomia (lub pokrewne)?

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

Bardzo dobrze znasz język angielski (poziom min. B2)?

Ms. Excel nie stanowi dla Ciebie problemu?

Szukamy właśnie Ciebie!!!

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne działu w bieżących obowiązkach
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz w programie Excel (tabele przestawne)
  • Wprowadzanie danych do systemu, aktualizowanie danych
  • Skanowanie, archiwizowanie, segregowanie dokumentów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Codzienna komunikacja w języku angielskim

Wymagania

  • Status studenta lub absolwent kierunku inżynieria produkcji, logistyka, ekonomia (lub pokrewne)
  • Motywacja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość MS Excel (poziom średnio-zaawansowany)

Oferujemy

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco Poland
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4500 zł brutto miesięcznie
  • Praca w pełnym etacie (pon-pt, stałe godziny pracy)
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowa, karta lunchowa)
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość rozwoju kariery w różnych obszarach (logistyka, produkcja, IT, finanse)
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Lokalizacja: Centrum Warszawy

Wymagane dokumenty

CV