Umowa o pracę - Asystentka dietetyka
Błaszczyk i Wspólnik sp.j. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 88, Warszawa, Polska 1 kwietnia 2019

Jeśli cenisz sobie rzetelność, otwartość, przejrzyste warunki zatrudnienia i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla uznanej marki – dołącz do nas!
Zadaniem na stanowisku Asystentka Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami z uwzględnieniem doradztwa w zakresie suplementacji. Asystentka Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialna za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Zakres obowiązków:
• współpraca z dietetykiem
• profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
• utrzymanie kontaktu z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i otwartych relacji
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
• aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych zgodnie ze standardami firmy
• aktywne pozyskiwanie klientów
• dbałość o czystość, estetykę punktu i ekspozycję.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe, mile widziana studentka dietetyki
    • osoba niepaląca o bardzo wysokiej kulturze osobistej
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
    • bardzo dobre zdolności organizacyjne
    • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
    • kreatywność, pomysłowość, sumienność, rzetelność, dokładność
    • dobrze widziane doświadczenie w handlu (obsługa kasy fiskalnej itp.)
    • sprawna obsługa komputera (Excel, Word, Facebook, itp.).

Oferujemy

  • pracę na pełen etat – do ustalenia
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po miesięcznym okresie próbnym
    • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia) (2 600 – 3 000 zł/mies. brutto)
    • szkolenie na koszt firmy
    • pracę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty

CV