Inna forma zatrudnienia - Asystentka biura sprzedaży nieruchomości
SOFFIA SP Z O O SP K Nowa Iwiczna, Polska 10 września 2018

Specjalizujemy się w budowie domów oraz mieszkań na granicy Warszawy. Dążymy do rozbudowania naszej oferty, dlatego niebawem nasze portfolio poszerzy się także o lokale usługowe oraz biurowe. Poszukujemy nowych miejsc pod kolejne inwestycje, oferując naszym klientom mieszkania bezczynszowe w dzielnicach i miejscowościach dobrze skomunikowanych z centrum Warszawy. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży aby zapoznać się z aktualną ofertą.

Opis stanowiska

  • wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedaży,
  • wsparcie organizacyjne oraz administracyjne Zarządu w realizacji codziennych obowiązków,
  • koordynowanie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura i zarządu,
  • przygotowywanie ofert i koordynacja ich realizacji,
  • budowanie i utrzymanie pozytywnej relacji z Klientami,
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współtworzenie operacyjnych działań sprzedażowo-marketingowych,
  • prace administracyjno-biurowe,
  • obsługę telefoniczną klientów,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i realizacyjnej zleceń,
  • aktywne śledzenie trendów, analiza rynku i konkurencji

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność przygotowania i prezentowania ofert sprzedażowych,
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja,
  • znajomość pakietu Office i CRM,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy

  • długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej,
  • wybór najkorzystniejszej dla siebie formy zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość poznania specyfiki pracy w dziale sprzedaży

Wymagane dokumenty

CV