Umowa o pracę - Asystentka Biura
TFG Przyszłości 21, Łazy, Polska 24 lipca 2017

MAMY TYSIĄC POMYSŁÓW NA MINUTĘ I MAMY W PLANACH WSZYSTKIE JE ZREALIZOWAĆ !

WIERZYMY, ŻE MOŻESZ NAM W TYM POMÓC !

ROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁA I… NASZĄ ODZIEŻOWĄ MARKĘ BUTIK I LIKE!

OBECNIE ROZBUDOWUJEMY NASZ ZESPÓŁ

Zakres obowiązków:
• obsługa recepcji- centrali telefonicznej, korespondencji, przesyłek kurierskich
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura-realizacja zaopatrzenia w artykuły biurowe, spożywcze
• prowadzenie kalendarza Zarządu oraz wsparcie administracyjne Zarządu w codziennych obowiązkach
• organizacja spotkań firmowych, konferencji, wyjazdów
• współpraca z księgowością i pozostałymi działami firmy
• współpraca z dostawcami (usługi telekomunikacyjne, sprzątające, firmy kurierskie administracja budynku)

CV z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać na adres: praca@tfg.pl do dnia 30.07.2017.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI NA WYBRANE ZGŁOSZENIA.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• znajomość języka angielskiego
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• wysoka kultura osobista
• czynne prawo jazdy

Oferujemy

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia
• umowę o pracę na pełen etat
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwości rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty

CV