Umowa o pracę - Asystent/ka Biura
Hays Poland Sp. z o.o. Nadarzyn, Polska 26 maja 2017

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 240 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 9 tysięcy ekspertów w 20 specjalizacjach.

Dla naszego Klienta – firmy z branży produkcyjno-serwisowej – poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent(ka) Biura (Office Assistant)

Umowa o pracę - Asystent/ka Biura

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu oraz bezpośrednia współpraca z Prezesem,
  •  administrowanie dokumentacją oraz przepływem informacji,
  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych,
  • przyjmowanie gości/klientów
  • opieka nad centralką telefoniczną
  •  wsparcie organizacyjne podczas targów, konferencji i spotkań
  • zadania związane z obszarem HR: prowadzenie kartoteki czasu pracy i współpracę z Działem Kadr w bieżących zadaniach

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim umiejętności organizacyjnych i zdolności pracy pod presją czasu. Poszukujemy osób dynamicznych, bystrych i samodzielnych, szybko zdobywających nową wiedzę i posługujących się językiem angielskim lub niemieckim na dobrym poziomie (B2).

Klient ceni Kandydatów proaktywnych, pełnych entuzjazmu do pracy i otwartych na nowe wyzwania, odznaczających się wysoką kulturą językową w mowie i w piśmie.


Oferujemy

Klient oferuje umowę o pracę na pełen etat wraz z dostępem do benefitów pozapłacowych firmy (m.in. premia roczna, lekcje angielskiego 1x w tygodniu) i możliwość rozwoju wewnątrz szybko rozwijającej się na rynkach międzynarodowych, organizacji.


Wymagane dokumenty

CV