Umowa o pracę - Asystentka biura
Datacenter Solutions Sp. z o.o. Sp.k. Gościnna 7, Blizne Łaszczyńskiego, Polska 10 marca 2021

Jako zespół Datacenter Solutions (https://dcs-it.pl/) dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT swoim klientom. Jesteśmy pasjonatami nowych rozwiązań, odkrywania nowych możliwości, wdrażania nowych technologii. Po prostu lubimy swoją pracę, a jako team łączymy wspólne cele i zainteresowania.

W ramach rozwoju naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka biura

Obowiązki :

  • wystawianie faktur
  • prowadzenie terminarza spotkań
  • umawianie spotkań z klientami
  • sprawdzanie skrzynki pocztowej, porządkowanie korespondencji
  • przygotowywanie pism i dokumentów
  • współpraca z firmą kurierską
  • dbanie o prawidłowe zaopatrzenie biura
  • wsparcie pracowników w bieżących zadaniach

Wymagania

  • NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU, MOŻESZ JE ZDOBYĆ U NAS
  • komunikatywność
  • dokładność
  • umiejętność dostosowywania się do nowych sytuacji
  • efektywne zarządzanie czasem
  • multitasking
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość nauki od wybitnych specjalistów z branży IT
  • pracę w młodym i fajnym zespole

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 15 marca 2021 na adres mailowy: karolina.golebiewska@dcs-it.pl

Wymagane dokumenty

CV