Umowa o pracę - Asystentka/ Asystent ds. administracyjnych
KPMG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 24 października 2017

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 189 000 pracowników w 152 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 800 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze sekretariatu działu (obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych, organizacja spotkań, itp.),
  • wsparcie administracyjne Dyrektora Działu oraz zespołu merytorycznego (edycja raportów, redakcja dokumentów, archiwizowanie dokumentów),
  • przygotowywanie projektów umów, ofert handlowych, pism, prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby Dyrektora Działu,
  • bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
  • bieżące wsparcie w projektach realizowanych przez Dyrektora Działu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy w obszarze administracji,
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku sekretarki lub asystentki,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w tym terminologii biznesowej),
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat),
  • samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych,
  • obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, podzielności uwagi,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

U nas możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wiodącej, na rynku polskim oraz międzynarodowym, firmie doradczej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym poprzez udział w kursach i szkoleniach),
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagane dokumenty

CV