Umowa zlecenie - Asystentka / Asystent Biura
Socomec Polska Sp. z o.o. Salsy 2, Warszawa, Polska 13 września 2017

Grupa SOCOMEC jest niezależnym producentem specjalizującym się w sprzęcie kontrolującym i dystrybuującym napięcie w sieciach niskoprądowych oraz poprawiającym jego jakość w przemyśle oraz sektorze usług. Utworzona w 1922 roku, grupa przemysłowa rozwinęła dwa rodzaje działalności: Rozwiązania kontroli niskiego napięcia (aparatura zabezpieczająca i kontrolująca urządzenia elektryczne i inne) oraz UPS (zasilacze UPS, elektroniczne przełączniki statyczne (STS) i inne).

Umowa zlecenie - Asystentka / Asystent Biura
  • Obsługa klientów Zleceniodawcy, w tym poprzez kontakt telefoniczny oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  •  Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych w biurze Zleceniodawcy w Warszawie;
  •  Przyjmowaniu i nadawaniu przesyłek i korespondencji oraz prowadzenie ewidencji przesyłek i korespondencji;
  •  Przygotowywaniu ofert dla potencjalnych klientów Zleceniodawcy;
  •  Wspomaganie pracowników działów sprzedaży i serwisu w ich bieżących obowiązkach.

• Studentka lub student minimum 2 roku studiów dziennych lub zaocznych
  • j.angielski – komunikatywny
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner)

Umowa zlecenie, elastyczne godziny pracy.