Umowa zlecenie - Asystent/ka
Upper Finanace Warszawa, Polska 25 maja 2017

GRUPA UPPER FINANCE to niezależna firma działająca na rynku doradztwa kapitałowego i strategicznego. Firma została założona w 2007, specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dłużnego (obligacje i kredyty) oraz w transakcjach kapitałowych (M&A – transakcje fuzji i przejęć). Firma pracuje dla największych inwestorów, deweloperów oraz instytucji finansowych.

Do Grupy Upper Finance należy Upper Job – agencja pracy świadcząca kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania pracowników z Ukrainy oraz Upper Property – firma doradcza świadcząca profesjonalne usługi na rynku nieruchomości

 Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w bieżących kwestiach Biura Zarządu  i Działu Marketingu
  • Redagowanie pism, ogłoszeń, tworzenie raportów, analiz, zestawień, prezentacji
  • Organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacja miejsc hotelowych),
  • Wspomaganie Zarządu w realizacji bieżących działań,
  • Wsparcie w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych
  • Przygotowywanie tłumaczeń

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doskonała znajomość pakietu Office oraz urządzeń biurowych,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne,
  • Skrupulatność i dokładność,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych.

Wymagane dokumenty

CV