Umowa o pracę - Asystent/Asystentka Zespołu reklamy niestandardowej
Asystent/Asystentka Zespołu reklamy niestandardowej Krucza 16/22, Warszawa, Polska 22 lutego 2019

Clear Channel Poland jest polskim oddziałem wiodącego, światowego koncernu reklamy zewnętrznej.

Więcej o firmie

Asystent Zespołu reklamy niestandardowej to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy tego zespołu poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i handlowo-marketingowych.

Zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników zespołu,
  • kompletowanie dokumentacji umożliwiającej uruchomienie kampanii,
  • rozliczanie kampanii,
  • gromadzenie dokumentów do rozliczania finansowego projektów w oparciu o przekazane przez zespół informacje,
  • rozliczanie faktur,
  • archiwizacja dokumentów,
  • pomoc w przygotowaniu ofert handlowych,
  • przygotowywanie zestawień, pomoc w prowadzeniu projektów reklamowych,
  • inne prace biurowe zlecone przez zespół.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • zdobycie doświadczenia w znanej światowej korporacji reklamowej.