Umowa o pracę - Asystent/Asystentka Działu Leasingu
GPRE Management Sp. z o.o. Twarda 18, Warszawa, Polska 1 lipca 2019

Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia 2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Największy instytucjonalny właściciel powierzchni biurowej w Polsce, w tym m.in. obiektów takich jak „Hala Koszyki”, „DH Renoma” i Warsaw Trade Tower. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja pracy działu pod kątem cyrkulacji dokumentów w organizacji.
  • Wsparcie dla LM w przygotowywaniu materiałów odnoszących się do projektów.
  • Zarządzanie dokumentacją działu leasing.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego, mile widziane w branży nieruchomości.
  • Znajomości j. angielskiego – poziom zaawansowany.
  • Komunikatywności.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku.
  • Otwartości na zmiany.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Po 3 miesięcznym okresie próbnym pakiet prywatnej opieki medycznej i dofinansowanie karty MultiSport/CityFit
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy.
  • Codziennie świeże owoce i strefę chill-out.

Wymagane dokumenty

CV