Umowa zlecenie - Asystent Wsparcia Procesów Sprzedaży
Danone Polska Warszawa, Polska 22 maja 2017

Danone jest liderem w tworzeniu smacznych i wartościowych produktów mlecznych wysokiej jakości, do produkcji których wykorzystuje najlepsze polskie surowce, ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na pewno znasz takie marki jak: Activia, Danio, Danonki, Fantasia, Actimel, Jogurt Danone, ale również Gratka, DanMleko, Danacol czy serki Kiri.

Obecnie do naszego Działu Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Wsparcia Procesów Sprzedaży

Zaakplikuj i przekonaj się sam, że Danone to firma jak żadna inna 🙂

Zakres zadań:

  • zarządzanie obiegiem faktur,
  • kontrola budżetów,
  • uaktualnianie baz promocyjnych,
  • przygotowywanie i walidacja zamówień w SAP,
  • przygotowywanie analiz,
  • wsparcie w innych, bieżących zadaniach działu.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym charakterze/na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym), znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dokładność i skrupulatność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę w zespole,

  • możliwość poznania specyfiki pracy Działu Sprzedaży międzynarodowego koncernu FMCG,
  • rozwój zawodowy,
  • współpracę na podstawie umowy-zlecenia w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

Wymagane dokumenty

CV