Umowa zlecenie - Asystent w Zespole Kadr i Wynagrodzeń – umowa zlecenie
Skanska S.A. Warszawa, Polska 20 września 2016

SKANSKA to :

•   największa firma budowlano-deweloperska w Polsce

•   działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”

•   ponad 1500 projektów rocznie

•   od lat lider rankingów pracodawców

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Zakres obowiązków :

  • administracja dokumentacji personalnej
  • archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • pomoc w bieżących pracach administracyjnych

Wymagania

  • status studenta (wszystkie lata studiów)
  • zainteresowania obszarem kadr i płac
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • chęć nauki
  • mile widziane doświadczenie w pracy (lub na praktyce) w dziale personalnym

Oferujemy

  • pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny
  • współpracę z najlepszymi ekspertami w branży
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia

Wymagane dokumenty

CV