Umowa o pracę - Asystent w dziale logistyki – EnterAir
Absolvent.pl Warszawa, Polska 20 października 2017

Enter Air (kod linii ICAO: ENT) jest polską czarterową linią lotniczą. Jesteśmy liderem rynku czarterowego w Polsce oraz obsługujemy wszystkie największe rynki czarterowe Europy. Otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają, iż udało nam się wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju.

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja łańcucha dostaw części lotniczych,
  • komputerowe przetwarzanie danych magazynowych pomiędzy niezależnymi systemami,
  • współpraca z magazynami,
  • kontakt z agencjami celnymi,
  • współpraca w ramach organizacji Part-M z organizacjami Part-145,
  • prowadzenie dokumentacji: finansowych oraz technicznych części lotniczych,
  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane lotnicze),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień logistyki,
  • zaangażowanie, punktualność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mobilność oraz dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze etatu, również w weekendy),
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz wiele możliwości rozwoju. Razem z nami będziesz  współtworzył firmę, w której nie jesteśmy anonimowi, dbamy o relacje i przyjazną atmosferę.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/mC6u49