Umowa o pracę - Asystent w Dziale Księgowości z językiem niemieckim
FRISTA RETAIL BUSINESS CENTER Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Polska 21 kwietnia 2017

FRISTA RETAIL (formerly as the part of TALLY WEiJL group) is a company dedicated to providing specialized support to global entities in the retail industry. Our team delivers comprehensive services to international Customers, including full range of accounting processes, technical support, IT, customer service, inventory analysis as well as SAP support and development.

Twoje zadania:

  • księgowanie faktur zakupowych w SAP i DMS
  • przygotowywanie i dokonywanie comiesięcznych płatności
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
  • uczestnictwo w pracach całego zespołu księgowego

Wymagania

Jeśli…

  • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych o kierunku finanse i rachunkowość, zarządzanie, ekonomia bądź pokrewne
  • masz profesjonalne podejście do pracy
  • cechuje Cię terminowość wykonywania powierzonych zadań
  • dobrze znasz język angielski
  • znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • wykazujesz praktyczną znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • … aplikuj do nas za pomocą formularza : TUTAJ

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP, docenianym w większości międzynarodowych firm
  • naukę zaawansowanych funkcji programu MS Excel przydatnych w życiu codziennym jak i w biznesie
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  •  opiekę Mentora
  • przyjazne i pozytywne środowisko pracy
  • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy