Umowa o pracę - Asystent w Dziale Księgowości z językiem niemieckim
FRISTA RETAIL BUSINESS CENTER Sp. z o.o. al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Polska 23 maja 2019
  • Dlaczego warto aplikować?

    • Szybko rośniemy – tylko w 2018 roku otworzyliśmy ponad 30 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 150 osób
    • Biuro w centrum Warszawy – pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce vis-à-vis Dworca Centralnego
    • Perspektywa na przyszłość – ponad połowę stanowisk wyższego szczebla zajmują osoby promowane wewnętrznie
    • Energia i ambicja – dzięki wielu nowym projektom realizowanym dla naszych klientów budujemy swoją przyszłość poprzez ciągłą naukę

Twoje zadania:

  • kontrolowanie dziennej sprzedaży
  • kontrola i uzgadnianie spływu gotówki
  • sprawdzanie poprawności dokumentacji
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca
  • udział w projektach z zakresu process improvement

Wymagania

Twój profil:

  • interesujesz się zagadnieniami z obszaru księgowości
  • znasz dobrze język niemiecki (min. B2)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • szukasz pracy na pełny etat
  • cechuje Cię terminowość wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy

Co zyskasz:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale Księgowości
  • będziesz pracować w programie SAP, używanym obecnie w większości firm
  • poznasz zaawansowane funkcje programu MS Excel, przydatne w życiu codziennym jak i w biznesie
  • szansę dalszej długofalowej współpracy
  • przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy

Wymagane dokumenty

CV