Umowa o pracę - Asystent w Dziale Księgowości
FRISTA RETAIL BUSINESS CENTER Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 65, Warszawa, Polska 20 stycznia 2017

TALLY WEiJL to jedna z najodważniejszych marek na międzynarodowym rynku mody. Ta rodzinna firma, założona w 1984 roku, przeszła długą drogę, aby z małej, garażowej pracowni przeistoczyć się w stale rozwijającą się spółkę posiadającą blisko 800 sklepów w 39 krajach na całym świecie. Obecnie studio projektowe TALLY WEiJL mieści się w samym centrum Paryża, a siedziba główna w Bazylei (Szwajcaria), co wpływa na wyjątkową, międzynarodową atmosferę marki.

Link do aplikacji:

Umowa o pracę - Asystent w Dziale Księgowości
  • księgowanie i kontrolowanie dziennej sprzedaży
  • kontrola i uzgadnianie spływu gotówki
  • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur kosztowych
  • pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
  • uczestnictwo w pracach całego zespołu księgowego

Jeśli…

• interesujesz się zagadnieniami z obszaru księgowości
  • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych
  • znasz język francuski
  • cechuje Cię terminowość wykonywania powierzonych zadań

… wyślij do nas swoją aplikację.

• elastyczny czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni (oczekiwana dostępność 20h w tygodniu)
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP, docenianym w większości międzynarodowych firm
  • naukę zaawansowanych funkcji programu MS Excel przydatnych w życiu codziennym jak i w biznesie