Umowa o pracę - Asystent w dziale Audytu
Deloitte Warszawa, Polska 15 marca 2019

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Umowa o pracę - Asystent w dziale Audytu

Jako Asystent w Dziale Audytu będziesz ważnym członkiem zespołu projektowego. Twoja praca będzie polegała na udziale w badaniu sprawozdań finansowych naszych klientów. Nauczysz się analizować dane finansowe, które pomogą Ci zrozumieć funkcjonowanie firm z różnych branż. Zadania będą różniły się w zależności od projektu, na którym będziesz pracował.

• Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Posiadanie doświadczenia w pracy w dziale audytu lub księgowości, będzie dodatkowym atutem
  • Interesowanie się rachunkowością i audytem finansowym
  • Posiadanie umiejętności analitycznych