Umowa zlecenie - Asystent urbanisty
Budplan Sp. z o.o. Warszawa, Polska 26 stycznia 2021

Budplan Sp. z o.o. – firma z dwudziestoletnim stażem zajmująca się planowaniem przestrzennym, ochroną środowiska, a także działalnością szkoleniową związaną z gospodarką przestrzenną poszukuję kandydatów na stanowisko: Asystent urbanisty.

Obowiązki:

  • współudział przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
  • współudział przy sporządzaniu studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
  • sporządzanie decyzji o warunkach zabudowy.

Wymagania

  •  znajomość programu ArcGIS,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, dobra organizacja własnej pracy, sumienność,
  • dyspozycyjność: ok. pół etatu.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całego kraju,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@budplan.net

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Budplan Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Wymagane dokumenty

CV