Umowa o pracę - Asystent Sprzedaży
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 21 września 2016

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 240 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 9 tysięcy ekspertów w 20 specjalizacjach. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Asystenta Sprzedaży do międzynarodowej marki premium z branży Fashion&Apparel.

Umowa o pracę - Asystent Sprzedaży

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę Klienta zgodnie z wysokim standardami firmy. Do zadań będzie należała aktywna sprzedaż, konsultacja w kwestii potrzeb Klienta, doradztwo i udzielanie informacji o produktach. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie również nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z Klientami.

Wymagania

Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby z doświadczeniem w markach kosmetycznych, odzieżowych, biżuteryjnych, galanteryjnych i podobnych, szczególnie mile widziane doświadczenie w markach premium. Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Poszukujemy otwartych, życzliwych osób, pasjonujących się modą, chcących spróbować swoich sił w butiku o wysokich standardach obsługi Klienta.


Oferujemy

Oferujemy wynagrodzenie 3000 – 3500 brutto (w zależności od poziomu doświadczenia Kandydatów) oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej firmie.


Wymagane dokumenty

CV