Umowa o pracę - Asystent Sprzedaży
Manpower Włochy, Warszawa, Polska 18 stycznia 2018

Naszym klientem jest firma z kapitałem szwedzkim, obecna na polskim rynku od 1998r. Firma specjalizuje się w doradztwie technicznym oraz zaopatrywaniu producentów maszyn i urządzeń z branży elektromechanicznej i elektronicznej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała Dział Komponentów Elektronicznych w zakresie sprzedaży, obsługi klienta oraz innych pracach związanych ze stanowiskiem.

Zadania:

  • Aktywne wsparcie działu w realizacji zamówień,
  • Przygotowanie materiałów technicznych na stronę internetową,
  • Kontakt z klientami firmy.

Wymagania

  • Absolwent lub student kierunków ekonomicznych (handel, administracja, pokrewne),
  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, SAP).
  • Prawo jazdy kat B,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca bezpośredni kontakt z przełożonym i klientem obcojęzycznym.

Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub na stanowiskach technicznych oraz zainteresowanie obszarem rozwiązań technicznych i automatyki.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez 6 miesięcy, docelowe zatrudnienie stałe,
  • Ciekawą pracę i możliwość zdobycia doświadczenia w firmie dystrybucyjnej,
  • Wynagrodzenie 3 500 złotych brutto/miesięcznie.

Możliwość elastycznego dopasowanie grafiku, w tym pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: @ z dopiskiem „staż w dziale komponentów”.

Wymagane dokumenty

cv