Umowa zlecenie - Asystent Specjalisty ds. ochrony środowiska
Budplan Sp. z o.o. Praga-Południe, Warszawa, Polska 8 stycznia 2019

Firma z dwudziestoletnim stażem zajmująca się planowaniem przestrzennym, ochroną środowiska, a także działalnością szkoleniową związaną z gospodarką przestrzenną poszukuje studentów kierunków Ochrona Środowiska, Architektura Krajobrazu na stanowisko: Asystent specjalisty ds. ochrony środowiska

  • Obowiązki:
  • Pomoc przy sporządzaniu ekofizjografii oraz prognoz oddziaływania na środowisko
  • Pomoc przy sporządzaniu planów zagospodarowania przestrzennego terenów gminnych,miejskich
  • Pomoc przy sporządzaniu Studiów Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania
  • Wykonywanie czynności zleconych przez głównego projektanta..

Wymagania

  • Wymagania

  • Wykształcenie – w trakcie studiów, kierunki powiązane z ochroną środowiska,

  • Dyspozycyjność min. 20 godzin lub 40 godzin w tygodniu (1/2 etatu albo cały etat)

  • Zainteresowanie tematyką ochrony środowiska,

  • Pozytywne nastawienie, determinacja i wytrwałość w działaniu,

  • Dobra organizacja pracy, sumienność.

Oferujemy

  •   Pracę w młodym zespole.
  •  Umowa zlecenie (1/2 etatu albo cały etat)
  •  Poszukujemy dwóch osób
  • CV prosimy wysyłać na adres: kadry@budplan.net

Wymagane dokumenty

CV