Umowa zlecenie - Asystent specjalisty ds. infrastruktury technicznej
Budplan Sp. z o.o. Augustyna Kordeckiego, Warszawa, Polska 28 czerwca 2018

Firma z dwudziestoletnim stażem zajmująca się planowaniem przestrzennym, ochroną środowiska, a także działalnością szkoleniową związaną z gospodarką przestrzenną poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent specjalisty ds. infrastruktury technicznej.

Obowiązki:

  • Pomoc przy sporządzaniu planów zagospodarowania przestrzennego terenów gminnych, miejskich;
  • Pomoc przy sporządzaniu Studiów Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania;
  • Wykonywanie czynności zleconych przez głównego projektanta.

Wymagania

  • Wykształcenie – w trakcie studiów, kierunki powiązane z inżynierią środowiska,
  • Znajomość programów: ArcGIS, AutoCAD,
  • Dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu,
  • Dobra organizacja pracy, sumienność.

Oferujemy

  •       Pracę w młodym zespole,
  •      Umowa zlecenie.

Wymagane dokumenty

CV