Inna forma zatrudnienia - Asystent Projektanta Konstrukcji
PKBI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k Ostrobramska 91 04-118 Warszawa, Polska 21 stycznia 2019

PKBI Sp. z o.o. Sp.k. – działa od 2011 roku.
Zespół projektowy składa się z 11 uprawnionych projektantów oraz 34 asystentów.
Profil działalności:

  • projektowanie Konstrukcji Budowlanych
  • weryfikacja Projektów Konstrukcyjnych
  • doradztwo techniczne
  • opinie i ekspertyzy techniczne
  • koordynacja realizacji obiektów
  • nadzory budowlane
  • kierowanie robotami budowlanymi

Asystent Projektanta Konstrukcji

zakres obowiązków:

  • współpraca projektowa z projektantem konstrukcji
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej:

* sporządzanie rysunków zbrojeniowych

* sporządzanie rysunków szalunkowych

* sporządzanie rysunków konstrukcji metalowych

* obliczenia konstrukcyjne

Wymagania

– absolwent/ka wydziału budownictwa
– student studiów zaocznych

Oferujemy

– elastyczne godziny pracy

– umowa o pracę , współpracę

Wymagane dokumenty

CV, List motywacyjny