Umowa o pracę - Asystent projektanta instalacji sanitarnych
TWÓR s.c. Morgowa 1, Warszawa, Polska 20 września 2017

Firma TWÓR s.c. zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w branży instalacyjno – sanitarnej, elektrycznej oraz architektoniczno – budowlanej.

Firma TWÓR poszukuje asystenta projektanta instalacji sanitarnych.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji projektowej wewnętrznych instalacji sanitarnych, sieci i przyłączy
  • obsługa urzędowa inwestycji (pozyskiwanie warunków oraz decyzji urzędowych)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • znajomość zagadnień instalacyjnych
  • znajomość programów z rodziny InstalSoft – (mile widziane)
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (dopuszczamy niepełny wymiar godzin, min. 24 godziny tygodniowo)
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • mile widziane doświadczenie w prac na stanowisku asystenta projektanta (nie jest wymagane)

Oferujemy

Poszukujemy kandydatów zarówno z mniejszym doświadczeniem (T06):

  • staż – praca w oparciu o umowę zlecenie
  • późniejsze zatrudnienie – etat

Poszukujemy samodzielnych kandydatów z większym doświadczeniem (T07):

  •  Okres próbny w oparciu o umowę zlecenie.
  • Późniejsze zatrudnienie – etat.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@twor.com.pl W temacie wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru oferty T06 lub T07 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie TWÓR.”(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz.926 z późniejszymi zmianami)”.